Temat: public relations

Dział: PUBLIC RELATIONS

Dodano: Maj 06, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Karolina Hytrek-Prosiecka doradczynią ds. sponsoringu sportu przez spółki Skarbu Państwa

Karolina Hytrek-Prosiecka w przeszłości była dyrektorką ds. komunikacji w spółce Ekstraklasa SA (screen: YouTube/Legia.net)

Karolina Hytrek-Prosiecka, dyrektorka departamentu komunikacji Ministerstwa Aktywów Państwowych, objęła społecznie stanowisko doradczyni do spraw sponsoringu sportu spółek Skarbu Państwa.

Do jej zadań należy opracowanie dobrych praktyk i rekomendacji, jakimi spółki powinny kierować się przy podejmowaniu działań sponsorskich. Zapewni też wsparcie w działaniach, które spółki podejmują w tym zakresie.

Czytaj też: Elżbieta Żywioł nie pracuje już w TVP. Nie unikała prezentowania propagandy

Hytrek-Prosiecka współpracowała z Gazeta.pl od września 2022 roku do października 2023. Wcześniej była szefową serwisu Politykazdrowotna.pl. Przez 10 lat pracowała w telewizji TVN 24 jako dziennikarka ekonomiczna. Tworzyła również materiały dla "Faktów" TVN. Po odejściu z telewizji przez półtora roku była dyrektorką ds. komunikacji w spółce Ekstraklasa SA. W kwietniu objęła stanowisko dyrektorki departamentu komunikacji Ministerstwa Aktywów Państwowych.

(KAP, 06.05.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.