Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Kwiecień 15, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Cezary Kowalski kończy karierę dziennikarską i będzie doradcą zarządu PZPN ds. komunikacji

Cezary Kowalski w przeszłości był związanym z m.n. "Super Expressem" czy "Przeglądem Sportowym" (screen: YouTube/Polsat Sport)

Cezary Kowalski, dziennikarz i komentator sportowy, który przez ostatnie lata związany był z Polsatem, kończy karierę w dziennikarstwie i zostanie doradcą zarządu PZPN ds. komunikacji.

Kowalski w Polsacie odpowiadał za komentowanie m.in. Ligi Mistrzów, polskiej Fortuna I ligi i holenderskiej Eredivisie. Prowadził też program Cafe Futbol.

Czytaj też: Fabrizio, popularniejszy od Muska. O najbardziej znanym na świecie dziennikarzu sportowym

W swojej karierze był też związany m.in. ze "Sportem", "Życiem Warszawy", "Super Expressem", "Faktem", "Dziennikiem", "Przeglądem Sportowym" oraz "Dziennikiem Gazetą Prawną".

Były dziennikarz będzie współpracował z Tomaszem Kozłowskim, dyrektorem departamentu komunikacji i mediów. O nowej karierze Kowalskiego poinformował zaprzyjaźniony z dziennikarzem Mateusz Borek.

Czytaj też: Mariusz Zielke już po paru miesiącach rozstaje się z Kanałem Zero. "Lepsza propozycja"

(KAP, 15.04.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.