Temat: prasa

Dział: PRASA

Dodano: Kwiecień 04, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Piątkowa „Gazeta Wyborcza” z nowym tygodnikiem z treściami lokalnymi. Po 9,99 zł

W związku ze zmianami piątkowe wydanie "Wyborczej" będzie kosztowało 9,99 zł

Od 5 kwietnia piątkowa „Gazeta Wyborcza” w mniejszych miastach sprzedawana będzie z nowym tygodnikiem z treściami lokalnymi pt. „Prosto z Polski". W 9 największych ośrodkach pozostaną dotychczasowe dodatki regionalne. Cena gazety wzrośnie o złotówkę, do prawie 10 złotych.

Nowy tygodnik ma się ukazywać wraz z wydaniami w Płocku, Radomiu, Olsztynie, Białymstoku, Zielonej Górze, Gorzowie Wielkopolskim, Opolu, Częstochowie, Kielcach, Rzeszowie i Lublinie. Na łamach tytułu znajdą się wybrane teksty z serwisów lokalnych Wyborcza.pl.

Czytaj też: Kontrowersyjna reporterka ma relacjonować konflikt izraelsko-palestyński w Kanale Zero

"Lokalność to część DNA »Wyborczej«, a treści lokalne są ważnym elementem naszej oferty dla czytelników i czytelniczek. Od kwietnia za sprawą tygodnika »Prosto z Polski« wracają do wszystkich piątkowych wydań w formie najciekawszych tekstów z całego kraju" – stwierdza Paula Skalnicka, szefowa redakcji lokalnych „Wyborczej".

Wydania w dziewięciu największych miastach – Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Katowicach, Łodzi, Poznaniu, Gdańsku, Szczecinie i Bydgoszczy – pozostają bez zmian: wraz z piątkową „Wyborczą” wydawane są dodatki regionalne.

W związku ze zmianami piątkowe wydanie dziennika będzie kosztowało 9,99 zł.

Czytaj też: KRRiT znów zajmuje się TVN 24 i Radiem Zet. Wypowiedź Wojdy i materiał o Adamczyku

(MZD, 04.04.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.