Temat: prasa

Dział: PRASA

Dodano: Kwiecień 03, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Katarzyna Korzeniowska rozstaje się z „Gazetą Wyborczą”. Pracowała w BIQdata.pl

Katarzyna Korzeniowska to laureatka European Newspaper Award w kategorii Data Journalism i Visual Storytelling. Współnominowana do nagrody Grand Press za cykl Partia i Spółki

Dziennikarka Katarzyna Korzeniowska rozstaje się z „Gazetą Wyborczą”. Przez ponad sześć lat pracowała w zespole serwisu BIQdata.pl.

Katarzyna Korzeniowska odchodzi z Agory w ramach zwolnień grupowych. W serwisie BIQdata.pl. jako visual journalist opracowywała infografiki, mapy, sieci powiązań, wykresy i inne wizualizacje danych zarówno dla wydania papierowego, jak i online.

Czytaj też: Dorota Wysocka-Schnepf, Justyna Dobrosz-Oracz i Marek Czyż prowadzącymi "Pytanie dnia" w TVP Info

– Moje zwolnienie odbyło się w ramach zwolnień grupowych, ale sama myślałam o odejściu już wcześniej – zaznacza Korzeniowska. – Rozstałam się z redakcją w dobrych relacjach, wielu dziennikarzy to nadal moi przyjaciele i bardzo im kibicuję. Niektórych decyzji nie rozumiem, podobnie jak wiele osób w redakcji, ale z ciekawością patrzę w przyszłość – choć przede wszystkim własną – dodaje dziennikarka.

Press

Katarzyna Korzeniowska to laureatka European Newspaper Award w kategorii Data Journalism i Visual Storytelling. Była współnominowana do nagrody Grand Press za cykl Partia i Spółki.

Czytaj też: DNA bada do dna. Julia Roberts w PBS usłyszała, że nie powinna nosić swojego nazwiska

(MZD, 03.04.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.