Dział: RADIO

Dodano: Marzec 14, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Justyna Dżbik-Kluge wraca do Polskiego Radia. Ma pokierować radiową Czwórką

Justyna Dżbik-Kluge odeszła z Programu I Polskiego Radia na początku 2016 roku (screen YouTube.com/Anywhere PlatformA Mediowa)

Justyna Dżbik-Kluge ma zostać nową dyrektorką-redaktorką naczelną radiowej Czwórki - dowiedział się "Presserwis". Dziennikarka do Polskiego Radia wraca po ośmiu latach.

Dżbik-Kluge zastąpi na tym stanowisku Hannę Dołęgowską, która zaczęła kierować Czwórką w lutym 2016 roku.

Justyna Dżbik-Kluge od stycznia 2024 roku współpracuje z "Teleexpressem" TVP 1. Przygotowuje informacje kulturalne. Od listopada 2021 roku do września 2022 roku miała audycję o książkach w Radiu 357. Poprzednio była prezenterką warszawskiego Radia Kolor. Od kwietnia 2016 roku do końca 2020 pracowała w Radiu Zet. Prowadziła interaktywną audycję "Halo Zet", a od marca 2020 roku również "W waszej sprawie". Wcześniej, od 2007 roku, pracowała w Polskim Radiu – najpierw w radiowej Czwórce, a od połowy 2015 roku w radiowej Jedynce.

Prowadziła również programy w Telewizji Polskiej, m.in. "Rower Błażeja" w TVP 1. Jest autorką książek "Polacy last minute. Sekrety pilotów wycieczek", "Praktycznie wszystko. Podpowiednik dla dzielnych dzieciaków" (z Tomaszem Samojlikiem), "Bezdzietne z wyboru", "Śluby (nie)posłuszeństwa. Prawdziwe życie zakonnic", "Jacy byli? Jacy jesteśmy?".

(KOZ, 14.03.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.