Dział: TELEWIZJA

Dodano: Marzec 14, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Anna Starmach opuszcza "MasterChefa". Przemysław Klima nowym jurorem programu TVN

Anna Starmach była jurorką "MasterChefa" od pierwszej edycji (fot. Agnieszka K. Jurek/TVN)

Anna Starmach po 12 latach odchodzi z jury kulinarnego talent show TVN "MasterChef". Z informacji "Presserwisu" wynika, że nowym jurorem programu będzie szef kuchni Przemysław Klima.

Anna Starmach zasiadała w jury od pierwszej edycji "MasterChefa", pokazanej jesienią 2012 roku. Była jurorką zarówno wersji z udziałem dorosłych, jak i dzieci, czyli "MasterChef Junior".

TVN na jesień planuje 13. edycję "MasterChefa". W jury - obok Magdy Gessler i Michela Morana - znajdzie się kucharz i restaurator Przemysław Klima. Jest współwłaścicielem i szefem kuchni w krakowskiej restauracji Bottiglieria 1881. Jurorem nie będzie Tomasz Jakubiak, który był nim w 12. sezonie. Jakubiak - z Michelem Moranem i Dorotą Szelągowską - ocenia uczestników w "MasterChef Nastolatki", nowości w wiosennej ramówce TVN.

12. edycję "MasterChefa" jesienią 2023 roku oglądało w TVN średnio 1,05 mln widzów, a stacja w grupie rozliczeniowej 20-54 miała 9,35 proc. udziału w rynku (dane Nielsen Media).

(KOZ, MNIE, 14.03.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.