Temat: prasa

Dział: PRASA

Dodano: Marzec 12, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Tok FM i Polityka Insight ze wspólnymi cyklami przed wyborami samorządowymi

Pierwsza tura wyborów samorządowych odbędzie się 7 kwietnia (fot. materiały prasowe)

W związku z wyborami samorządowymi radio Tok FM i Polityka Insight przygotowały cykle debat, podcastów i programów.

12 marca rusza seria debat pod nazwą "Debata o mieście" z udziałem kandydatów do władz samorządowych. Poprowadzą je Maciej Kluczka i Paweł Sulik (Tok FM) oraz Joanna Sawicka i Julia Cydejko (Polityka Insight). Debat będzie można wysłuchać w godz. 18.30-20. Ma być ich siedem, a pierwsza dotyczy Poznania.

Czytaj też: Duklanowski nie odda laptopa i telefonów. "Postępowanie trudne, przebywa z dala od Polski"

Tok FM i Polityka Insight wspólnie realizują również serię podcastów "Raport o mieście". W każdym odcinku analityczki Polityki Insight Julia Cydejko i Joanna Sawicka wraz z reporterami rozgłośni rozmawiać będą z aktywistami, urzędnikami i ekspertami o najważniejszych problemach danego miasta. 

Podcasty będą publikowane w dwóch formatach, na dzień przed każdą z debat. Wersja krótsza ukaże się na kanałach Polityki Insight na platformach podcastowych, a pełne odcinki będą dostępne dla subskrybentów Tok FM Premium.

Na antenie Tok FM ruszyła także nowa audycja "WOS – Wiedza o Samorządzie" (w poniedziałki po 12.20) o tym, co trzeba wiedzieć o Polsce samorządowej. Prowadzą ją Andrzej Andrysiak i Maciej Głogowski.

Czytaj też: TV Republika nie mogła nadawać przez kilkadziesiąt minut. Duża awaria i brak prądu

Praktyczne informacje dotyczące wyborów znaleźć można w "Przewodniku wyborcy" (po 6.55 i 17.55), którego autorem jest Karolina Wiśniewska.

W ramówce znalazł się również sobotnia audycja Anny Piekutowskiej "Kampania w Toku" (od 16 do 17). W audycji prezentowane będą sylwetki kandydatów, relacjonowane konwencje i wiece wyborcze oraz analizowane programy partii politycznych, ruchów miejskich i kandydatów niezależnych.

Pierwsza tura wyborów samorządowych odbędzie się 7 kwietnia.

Czytaj też: TVP potwierdza: Krzysztof Ziemiec odchodzi. Wcześniej został usunięty z "Teleexpressu"

(KOZ, 12.03.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.