Dział: PRASA

Dodano: Luty 29, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Konkurs na prezesa i członka zarządu Polska Press przedłużony do 5 marca

Polska Press Grupa od 2021 roku należy do Orlenu (fot: youtube/TV Trwam)

Orlen zdecydował się przedłużyć termin konkursu na prezesa i członka zarządu Polska Press Grupy. Ogłoszony 23 lutego konkurs miał się zakończyć dzisiaj.

Do 5 marca trwa przyjmowanie zgłoszeń na konkurs na stanowisko prezesa i członka zarządu Polska Press Grupy. Nowa data została ogłoszona dziś rano.

Zarząd Polska Press Grupy odwołano w piątek 23 lutego. Natychmiast na stronach korporacyjnych pojawiło się ogłoszenie o konkursie na stanowiska prezesa i członka zarządu. Zgłoszenia miały być przyjmowane do dziś, ale Orlen, właściciel wydawcy, zdecydował się na przedłużenie konkursu do 5 marca.

Grupa Polska Press jest wydawcą 20 dzienników regionalnych i 500 serwisów lokalnych Nasze Miasto. Przez Orlen została przejęta w 2021 roku.

(PAR, 29.02.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.