Dział: TELEWIZJA

Dodano: Luty 29, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Agnieszka Gajzler zostanie dyrektorką zarządzającą Telewizji WP

Gajzler od ponad dwóch lat odpowiada w Wirtualnej Polsce za obszar content & business growth, w tym content marketing redakcyjny (fot. materiały prasowe)

1 marca stanowisko dyrektorki zarządzającej Telewizji WP & content growth obejmie Agnieszka Gajzler.

Gajzler od ponad dwóch lat odpowiada w Wirtualnej Polsce za obszar content & business growth, w tym content marketing redakcyjny. Teraz ma łączyć ten obszar z zarządzaniem telewizją.

Czytaj też: TVP nadal nie opłaca faktur swoim kontrahentom. Producenci grożą pozwami

Do 2021 roku Agnieszka Gajzler odpowiadała w TVN Media za strategię i rozwój Grupy TVN Discovery w obszarach digital i multiscreen. W przeszłości współzarządzała domem mediowym Carat i zarządzała pionem international social media agencji Isobar. Pracowała także m.in. w Viacom International Media Networks.

Dotychczasowa dyrektorka zarządzająca Telewizji WP Jagna Wiszniewska dołącza do należącej do Wirtualnej Polski Audioteka Group jako VP of content.

Czytaj też: Wydawcy wysłali pozew do Google. Agora wyceniła straty na 44 mln euro. Google odpowiada

Według Nielsen Media w 2023 roku naziemna Telewizja WP miała średnio 0,55 proc. udziału w grupie ogólnej 4+ (0,57 proc. w 2022).

(MNIE, 29.02.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.