Temat: radio

Dział: RADIO

Dodano: Luty 26, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Filip Antonowicz odszedł z Radia Eska. Od stycznia prowadzi "Pytanie na śniadanie" w TVP 2

Filip Antonowicz prowadzi "Pytanie na śniadanie" w parze z Katarzyną Dowbor (screen: Tvp.pl)

Prezenter Filip Antonowicz odszedł z Radia Eska (Grupa ZPR Media). Od końca stycznia jest prowadzącym "Pytanie na śniadanie" w TVP 2 w parze z Katarzyną Dowbor.

Z Radiem Eska był związany przez siedem lat. Ostatnio współprowadził poranny program "Obudź się na Jankesa".

Filip Antonowicz: "Przerwa od radia nie potrwa długo"

W styczniu Antonowicz odszedł też z kanału muzycznego Mixtape (SandBox Media). Był tam dyrektorem kreatywnym i prezenterem. Wcześniej pracował w naziemnym kanale Eska TV (Grupa Polsat Plus).

Czytaj też: Z TVP 1 ma wypaść ważny program Rafała Porzezińskiego o uzależnieniach. "Tego akurat szkoda"

"Coś mi nosek podpowiada, że przerwa od radia nie potrwa długo" – napisał w mediach społecznościowych.

Z kolei na pytanie "Presserwisu" o wspomnianą sugestię pracy w innym radiu odpowiedział: – Moja sugestia dotyczy bardziej tego, że praca w mediach to silne uzależnienie i mam przeczucie, że długo bez niego nie wytrzymam.

Press

Ponadto audycji w Radiu Eska nie będzie już prowadził Dawid Kowalczyk. Był gospodarzem m.in. "Gorącej 20". "Nie będę ukrywał, że nie dociera do mnie to, że już nie zagram żadnego jingla spod szyldu »Hity Na Czasie!«. To była moja największa miłość, ale jak to mówią »Tego kwiatu jest pół światu«, więc na pewno usłyszymy się jeszcze w eterze. (...) Cały czas pozostaję w firmie (Grupie ZPR Media – przyp. red.), tworząc projekt VIBE FM" – napisał w mediach społecznościowych.

Czytaj też: „Gazeta Wyborcza” już bez Katarzyny Wężyk. W Agorze trwają zwolnienia grupowe

(MNIE, 26.02.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.