Dział: TELEWIZJA

Dodano: Luty 23, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TVP wraca do legendarnego programu sprzed 35 lat "100 pytań do" A tam już Tusk i Kaczyński

Program "Sto pytań do..." był kiedyś hitem TVP. Tutaj program z Jarosławem Kaczyńskim z 1991 roku (screen: YouTube.com/Archiwum Sto pytań)

TVP Info reaktywuje talk-show "100 pytań do...", który był nadawany w Telewizji Polskiej w latach 1988-1995.

W programie na pytania zgromadzonych w studiu dziennikarzy odpowiadają znane osoby, w tym politycy i aktorzy.

Z informacji "Presserwisu" wynika, że "100 pytań do..." w TVP Info poprowadzi prezenterka kanału Wioleta Wramba, wcześniej związana z Wydarzeniami 24 i Polsat News.

Program będzie nadawany od najbliższego weekendu w co drugą niedzielę o 17.30 (na zmianę z "Młodzież kontra, czyli pod ostrzałem").

W latach 1988-1995 gospodynią "100 pytań do..." była Anna Grzeszczuk-Gałązka. "»100 pytań do…« było pierwszym programem w Polsce, polegającym na zapraszaniu do studia polityków i dziennikarzy różnych zapatrywań. Z prawa i z lewa. Prosta rzecz w założeniu. Tyle że bez wytycznych, ale i możliwości wymigania się od odpowiedzi na niewygodne pytanie" - opowiadała kilka lat temu tygodnikowi "Newsweek Polska" Anna Grzeszczuk-Gałązka.

Tutaj program "Sto pytań do..." z 1991 roku z Jarosławem Kaczyńskim:

A tutaj z Donaldem Tuskiem, też z 1991 roku:

 

(KOZ, 23.02.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.