Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Luty 19, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Katarzyna Pakosińska i Piotr Wojdyło prowadzącymi "Pytanie na śniadanie" w TVP 2

Katarzyna Pakosińska była członkinią Kabaretu Moralnego Niepokoju (screen: YouTube/Polsat)

Artystka kabaretowa i dziennikarka Katarzyna Pakosińska oraz aktor i prezenter Piotr Wojdyło będą gospodarzami "Pytania na śniadanie" w TVP 2.

Katarzyna Pakosińska prowadziła m.in. program "Poranny rogal" w Zoom TV (Grupa Kino Polska), ale też "Kawę czy herbatę?" w TVP 1 i "TokSzoł" w Superstacji. Była członkinią Kabaretu Moralnego Niepokoju. W TVP 2 nadawano jej cykl reportaży "Tańcząca z Gruzją".

Piotr Wojdyło pracował m.in. w TVP 3 Kraków, gdzie prowadził prognozę pogody i serwis "Kronika", a także w telewizji Hello Kraków. Jest również aktorem.

Czytaj też: Wirtualna Polska może być zainteresowana zakupem Polska Press. "Korzystna transakcja"

Jak potwierdziła w mediach społecznościowych Telewizja Polska, Pakosińska i Wojdyło zadebiutują we wtorkowym wydaniu "Pytania na śniadanie".

Pozostałe pary gospodarzy to: Beata Tadla i Tomasz Tylicki, Joanna Górska i Robert Stockinger, Robert El Gendy i Klaudia Carlos oraz Katarzyna Dowbor i Filip Antonowicz.

Nowa szefowa programu Kinga Dobrzyńska rozstała się ze wszystkimi parami stworzonymi za poprzednich władz TVP, m.in. Tomaszem Kammelem i Izabellą Krzan oraz Anną Popek i Robertem Rozmusem.

Czytaj też: Tomasz Sakiewicz idzie na sądową wojnę z Bartłomiejem Sienkiewiczem. Jakie ma szanse?

(MNIE, 19.02.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.