Dział: REKLAMA

Dodano: Luty 16, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Gaba Kunert head of advisory & innovations w MUFU

Poza Gabą Kunert do MUFU dołączyli także Marek Hucz z Grupy Filmowej Darwin w roli head of video oraz Marta Walendzik w roli PR & social media director (fot. materiały prasowe)

Gaba Kunert w agencji kreatywnej MUFU jako head of advisory & innovations ma odpowiadać za niestandardowe rozwiązania marketingowe dla klientów, projekty specjalne i doradztwo strategiczne.

Gaba Kunert z branżą internetową i mediami związana jest od 2005 roku. Pracowała m.in. w Agorze, pełniąc tam kolejno funkcje redaktorki, koordynatorki serwisów internetowych oraz kierowniczki ds. rozwoju produktów internetowych. Odpowiadała za wszystkie serwisy związane z czasopismami spółki, wsparcie sprzedaży i akcje specjalne. W ramach własnej działalności prowadziła projekty doradcze w obszarach marketingu i growth dla wielu spółek medialnych, z branży e-commerce i HoReCa.

Od lat związana także z NGO-sami. Odpowiadała m.in. za charytatywny projekt internetowy Gazeta.pl - Podarnik, w ramach którego zebrano ponad 1,8 mln zł dla ofiar trzęsienia ziemi na Haiti oraz za kampanię "Ratujmy Darfur". Powołała do życia także Telefon Pogadania, czyli ogólnopolski numer wspierający osoby starsze od czasu pandemii. Współpracowała z WWF, organizacjami działającymi na rzecz osób LGBT oraz Lekarzami bez Granic, na rzecz których zorganizowała koncert "Muzyka dla Gazy".

MUFU to agencja realizująca projekty z zakresu kompleksowej obsługi strategicznej i kreatywnej, grafiki, ilustracji, animacji, wideo i AI. Dla swoich klientów tworzyła także murale i neony, a od stycznia 2024 roku rozwija również działy mediów społecznościowych i PR.

W portfolio MUFU znajdują się tacy klienci, jak Disney, OTOMOTO, Wirtualna Polska, PGE, Orlen, PZU, Siemens, Acer, Komisja Europejska, WWF, Unicef, Renault, Małopolska, miasto Warszawa, Uniwersytet Warszawski czy Konkurs Chopinowski. Agencja odpowiadała też za identyfikacje graficzne dla dzielnicy Wawer i Mazowsza, za obie otrzymując wyróżnienia w Konkursie Niezależnej Kreacji Kreatura. W 2023 roku MUFU wraz z agencją GoldenSubmarine wygrały przetarg na dwuletnią obsługę reklamową PGE Polskiej Grupy Energetycznej (MUFU zastąpi w tej roli agencję Publicis Poland).

W ostatnim czasie do agencji dołączyli także Marek Hucz z Grupy Filmowej Darwin w roli head of video oraz Marta Walendzik w roli PR & social media director.

(AMS, 16.02.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.