Temat: public relations

Dział: PUBLIC RELATIONS

Dodano: Luty 07, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Łukasz Michnik rzecznikiem Nowej Lewicy. Od razu ma sporo pracy

Łukasz Michnik zastąpił na stanowisku rzecznika Marka Kacprzaka (fot. Twitter)

Łukasz Michnik został powołany na stanowisko rzecznika prasowego Nowej Lewicy. Poinformowała o tym partia na swojej stronie internetowej.

Michnik zajmie się bieżącą współpracą z przedstawicielami mediów, pracą nad komunikacją i wizerunkiem Lewicy oraz organizowaniem wydarzeń medialnych. Michnik jest działaczem społecznym oraz współprzewodniczącym Młodej Lewicy. Od 2010 do 2014 roku był członkiem Młodzieżowej Rady Olsztyna. Publikował dla portali takich jak Trybuna, Strajk czy Kurier Olsztyński.

Czytaj też: Karolina Wasilewska odeszła z TVN 24 i została rzeczniczką prasową ministra Adama Bodnara

Michnik już na starcie miał sporo pracy. We wtorek rano w rozmowie w Radiu Wnet Anna Maria Żukowska powiedziała, że "Lewica popiera takie projekty jak CPK". Zaledwie godzinę później inna przedstawicielka partii Joanna Scheuring-Wielgus jednoznacznie stwierdziła, że "Nowa Lewica nie jest za CPK". Po tych dwóch sprzecznych wypowiedziach wielu komentatorów określiło komunikację Lewicy mianem niepoważnej.

Warto dodać, że dzień wcześniej Młoda Lewica, której Michnik jest współprzewodniczącym, opublikowała na Twitterze post wspierający budowę CPK. Michnik nie odpowiedział na nasze pytania dotyczące tej sytuacji.

Czytaj też: Prokurator z filmu o Wiśniewskim w Kanale Zero: "Moje wypowiedzi nagrano bez zgody"

(KAP, 07.02.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.