Dział: INTERNET

Dodano: Styczeń 19, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Sekielski i Rigamonti robią "Rachunek sumienia" - nowy podcast Onetu i Newsweeka

Magdalena Rigamonti i Tomasz Sekielski chcą rozmawiać o wpływie Kościoła na życie i kariery (fot. Onet)

W najbliższą niedzielę w południe w Onet Audio, serwisach Onet.pl i Newsweek.pl ruszy podcast Tomasza Sekielskiego i Magdaleny Rigamonti zatytułowany "Rachunek sumienia". To podcast o ludziach, na których kariery, a czasem i całe życie, wpływ miał Kościół katolicki.

- Pierwszym gościem jest Szymon Hołownia. Celowo nie mówię marszałek Szymon Hołownia. Bo tutaj ta funkcja w państwie nie jest kluczowa. Kluczowa jest jego wiara w Boga, o której otwarcie mówi i która sprawia, że jego życie prywatne miało konkretny przebieg. A teraz ta wiara może mieć wpływ na decyzje zawodowe, a też na całe społeczeństwo - mówi Tomasz Sekielski, redaktor naczelny "Newsweeka" oraz autor podcastu. - Dlatego w rozmowie padną pytania o dwie ważne księgi - Biblię i Konstytucję. Nad tą ostatnią płakał. Pierwszą traktuje jak życiowy przewodnik.

Czytaj też: News: Świrski nie ukarze Radia Szczecin i TVP za sprawę syna posłanki Filiks. "Oburzające"

W kolejnym odcinku "Rachunku sumienia" pojawi się rozmowa z wiceminister kultury Joanną Scheuring-Wielgus o grzechach ojca Rydzyka - milionach od państwa, również z funduszów ministerstwa. W kolejnych wydaniach także: rozmowy z Aleksandrem Kwaśniewskim, Leszkiem Millerem oraz Jerzym Owsiakiem.

Czytaj też: Nowa szefowa Trójki spotkała się z zespołem. "Nie chcę burzyć 357 i Radia Nowy Świat" 

Nowe odcinki "Rachunku sumienia" będą się ukazywać w każdą niedzielę w Onet Audio oraz na Newsweek.pl i w Onet.pl.

(PAR, 19.01.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.