Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Styczeń 09, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

W środę rusza Polsat News Polityka. Szubartowicz, Maślankiewicz i Dąbrowski prowadzącymi

Polsat News Polityka zastąpi u operatorów płatnej telewizji kanał Wydarzenia 24 (fot. materiały prasowe)

W nocy z 9 na 10 stycznia Wydarzenia 24 zmienią nazwę na Polsat News Polityka. W ofercie nowego kanału znajdzie się publicystyka i materiały z życia parlamentu oraz obrady sejmu i senatu.

Od poniedziałku do piątku o 17.30 będzie można śledzić "Studio Parlament", nadawane bezpośrednio z sejmu. Poprowadzą je Bartłomiej Maślankiewicz i Wojciech Dąbrowski.

Czytaj też: Dorota Gawryluk rzadziej w "Wydarzeniach" Polsatu. "Próba dostosowania się"

Także od poniedziałku do piątku, ale o 21 Karolina Olejak i Przemysław Szubartowicz, dziennikarze Interii, w "Debacie politycznej" będą wraz z politykami, komentatorami i ekspertami podsumowywać dzień w polskiej polityce.

Polsat News Polityka zastąpi u operatorów płatnej telewizji kanał Wydarzenia 24.

Z kolei Wydarzenia 24 będą nadal nadawać, ale już na nowej naziemnej koncesji, na pierwszym multipleksie. Kanał Wydarzenia 24 będzie rozpowszechniany w naziemnej telewizji cyfrowej i udostępniany operatorom płatnej telewizji w formie nieodpłatnej.

Czytaj też: Krzysztof Ziemiec i Rafał Patyra poza "Teleexpressem". "Zablokowano przepustki i pocztę"

(MNIE, 09.01.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.