Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Styczeń 09, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Krzysztof Olszewski dyrektorem departamentu komunikacji korporacyjnej Play

Krzysztof Olszewski dołączył do mBanku w 2009 roku (fot. Linkedin.com/in/krzyolszewski)

Od stycznia 2024 roku do zespołu Play dołączył Krzysztof Olszewski, który objął stanowisko dyrektora departamentu komunikacji korporacyjnej.

Olszewski ma doradzać w zakresie strategii komunikacji, relacji z mediami oraz sytuacji kryzysowych i kwestii reputacyjnych. Pokieruje też zespołem biura prasowego operatora, który tworzą: Ewa Sankowska-Sieniek, Katarzyna Bonk, Krzysztof Sylwerski oraz Katarzyna Tajak-Pietrowska. Raportować będzie do Małgorzaty Zakrzewskiej – dyrektorki pionu spraw korporacyjnych, członkini executive committee (komitetu zarządzającego) Play oraz prezeski Fundacji "Wolność Wyboru".

Czytaj też: Tomasz Rożenek ze Sportfive przewodniczącym Sport Biznes Polska

Wcześniej na stanowisku director corporate communications w Play pracował Michał Fura, który od września ub. roku dołączył do BAT jako senior regulatory manager.

W ostatnich latach Olszewski był rzecznikiem prasowym i szefem zespołu komunikacji korporacyjnej mBanku, gdzie odpowiadał za relacje z mediami i komunikację kryzysową w Polsce, Czechach i na Słowacji, a także komunikację z pracownikami i content marketing. Wykładał PR.

Czytaj też: Dominika Jamroz z początkiem roku awansowała w agencji oLive Media

(AMS, 09.01.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.