Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Grudzień 28, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Piotr Biela będzie business development managerem Grupy BLIX

Piotr Biela od 17 lat jest związany z handlem detalicznym (fot. materiały prasowe)

Były menedżer sieci SPAR i Intermarché dołącza do Grupy BLIX. Będzie business development managerem.

Piotr Biela dołączył do Grupy BLIX, obejmując stanowisko business development manager. Wcześniej był związany z siecią SPAR i Intermarché.

W Grupie BLIX ma doprowadzić do wzrostu liczby klientów aplikacji zakupowych. Ma też rozwijać sprzedaż, optymalizować ofertę, wdrażać nowe rozwiązania u aktualnych partnerów i pozyskiwać kolejne podmioty do współpracy.

Czytaj też: Jarek Ziębiński został udziałowcem i członkiem zarządu agencji WebTalk

Piotr Biela od 17 lat jest związany z handlem detalicznym. Pracował w międzynarodowych sieciach spożywczych, w tym przez 13 lat w Intermarché. Najpierw był tam odpowiedzialny za badania i marketing strategiczny, a następnie – za całość struktur marketingowych sieci, w tym komunikację i reklamę, digital marketing, e-commerce, marki własne, standardy handlowe, pricing oraz badania i analizy.

W kolejnych latach w strukturach sieci SPAR pełnił funkcję dyrektora handlowego. Ponadto był doradcą i konsultantem firm z wielu branż, m.in. w obszarze kształtowania portfela produktów i procesów sprzedaży.

Grupa BLIX posiada trzy aplikacje zakupowe w Polsce – BLIX, Zdrowe Zakupy i Qpony. Grupa posiada również aplikacje BLIX Romania oraz BLIX Ukraine.

Czytaj też: Tylko w prasie możliwy jest długotrwały efekt i wielokrotny kontakt z reklamą. Raport PBC

(AMS, 28.12.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.