Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Grudzień 19, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Jarosław Kret nie będzie już prezenterem pogody w Telewizji Polsat

Jarosław Kret prognozy pogody prowadzi od wielu lat, najpierw w TVP, a teraz w Polsacie (fot. Paweł Wodzyński/East News)

Jarosław Kret przestanie być prezenterem pogody w Telewizji Polsat – nieoficjalnie ustalił "Presserwis". W stacji pracował od końca 2019 roku. Wcześniej prezentował pogodę w Nowej TV i Telewizji Polskiej.

Z naszych informacji wynika, że Kret z Polsatem ma być związany tylko do końca roku. Prezenter prowadzi prognozy po "Wydarzeniach" w głównym Polsacie, ale też w Polsat News i Wydarzeniach 24.

Czytaj też: Polsat News Polityka skupi się na relacjach z parlamentu i konferencjach polityków

Jarosław Kret potwierdził nasze ustalenia.

Już po objęciu funkcji dyrektora pionu informacji i publicystyki Telewizji Polsat przez Piotra Witwickiego prognozy na głównej antenie po wydaniu "Wydarzeń" o 18.50 zaczęła prowadzić Klaudia Kroczek. Dotychczas była ona związana głównie z Wydarzeniami 24.

Jarosław Kret w Polsacie pracuje od końca 2019. Wcześniej prezentował pogodę w Nowej TV (wtedy Grupa ZPR Media) i Telewizji Polskiej, w której pracował przez 16 lat. Jako dziennikarz pracę zaczynał w 1992 roku, w lokalnych gazetach warszawskich.

Czytaj też: Tegoroczny sylwester Polsatu nie będzie miał części kabaretowej. Tylko muzyka

(MNIE, 19.12.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.