Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Grudzień 15, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

PGE Dystrybucja rozpoczyna kampanię instalacji liczników zdalnego odczytu

Wymiana na Liczniki Zdalnego Odczytu wpłynie na wysokość opłat, gdyż klienci będą płacić za rzeczywiste zużycie energii, zamiast opłacania prognozowanych rachunków (fot. materiały prasowe)

PGE Dystrybucja, spółka z Grupy PGE, rozpoczęła kampanię informacyjną poświęconą projektowi wymiany liczników na nowe inteligentne urządzenia. Głównym celem kampanii jest dotarcie do klientów z informacją dotyczącą programu wymiany liczników na liczniki zdalnego odczytu (LZO).

Zgodnie z harmonogramem, do lipca 2031 roku urządzenia będą posiadali wszyscy klienci spółki.

Czytaj też: UOKiK sprawdza komentarze i oceny na OLX. Są wystawiane przez osoby nieuprawnione

Zastosowanie nowoczesnych technologii umożliwi odbiorcom dostęp do szczegółowych danych o własnym zużyciu energii, jak również kontrolę bieżącego zużycia w okresach godzinowych. Dzięki temu każdy klient PGE będzie mógł przeanalizować swój pobór energii elektrycznej i jego koszt, a następnie wybrać taryfę najbardziej dopasowaną do zużycia prądu w gospodarstwie domowym. Ponadto wymiana liczników na LZO wpłynie na wysokość opłat, gdyż klienci będą płacić za rzeczywiste zużycie energii, zamiast opłacania prognozowanych rachunków.

Do końca 2028 roku LZO zostaną zainstalowane u co najmniej 80 proc. klientów, a do lipca 2031 roku urządzenia będą posiadali wszyscy klienci spółki.

Kampania została oparta na formacie kreatywnym marki PGE, w którym głównymi bohaterami są zwierzęta i wpisuje się w realizowane przez spółkę kampanie pod hasłem "PGE prowadzimy w zielonej zmianie". Prowadzona będzie online, w radiu i mediach społecznościowych. Na jej potrzeby powstała dedykowana strona: https://pgedystrybucja.pl/strefa-klienta/liczniki-zdalnego-odczytu.

Kampania wystartowała 14 grudnia, zakończy się w grudniu 2024 roku.

Czytaj też: Nielsen: o blisko 4 proc. wzrosły wydatki na reklamę telewizyjną w listopadzie

(MAC, 15.12.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.