Dział: TELEWIZJA

Dodano: Grudzień 16, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"The Last of Us" z HBO Max najchętniej oglądanym serialem na platformie w Polsce

"The Last of Us" powróci z drugim sezonem (fot. materiały prasowe)

Serial "The Last of Us" to najchętniej oglądana pozycja na platformie HBO Max w tym roku wśród polskich użytkowników.

Warner Bros. Discovery w Polsce przekazał podsumowanie dotyczące najpopularniejszych seriali i filmów w HBO Max w mijającym roku.

"The Last of Us", będący koprodukcją z Sony Pictures Television, oparty jest na grze wideo o takiej samej nazwie. W Polsce serial można oglądać od 16 stycznia. Produkcja powróci z drugim sezonem, którego producentami będą również Craig Mazin i Neil Druckman.

Czytaj też: TVP 1 z filmową wersją serialu historycznego "Dom pod Dwoma Orłami"

Drugie miejsce wśród najchętniej oglądanych seriali zajął czwarty i finałowy sezon "Sukcesji". Na trzecim miejscu uplasował się "Rick i Morty". W tej chwili na platformie HBO Max można oglądać już siódmy sezon animowanego serialu o ekscentrycznym naukowcu Ricku i jego wnuku Mortym.

W 2023 roku popularnością cieszyły się także sprawdzone produkcje, takie jak "Gra o tron", "Przyjaciele" czy dwa sezony "Białego Lotosu". W pierwszej dziesiątce uplasował się również drugi sezon "I tak po prostu", pokazujący dalsze losy bohaterek "Seksu w wielkim mieście". Kolejna była polska produkcja HBO Max "#BringBackAlice" z Heleną Englert w roli głównej. Pierwszą dziesiątkę zamykają seriale "Stamtąd" i "Idol".

Wśród filmów liderem wśród użytkowników HBO Max w Polsce jest seria z Harrym Potterem. Kolejne miejsca zajęły: "Mega 2: Głębia", "Black Adam", "Shazam! Gniew Bogów" i "W nieskończoność".

Czytaj też: Debiut programu Katarzyny Dowbor w Canal+ Domo miał udziały wyższe od średniej stacji

(KOZ, 16.12.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.