Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Grudzień 05, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TVN Siedem pokaże cały sezon reality show "Królowa przetrwania" z oferty Playera

W programie weźmie udział między innymi Natalia Janoszek (fot. materiały prasowe)

TVN Siedem pokaże reality show "Królowa przetrwania", wyprodukowany dla Player.pl.

Jak informowaliśmy, premiera dwóch pierwszych odcinków na platformie Player odbędzie się 27 grudnia. Z kolei emisja na antenie TVN Siedem jest zaplanowana na 28 i 29 grudnia o 22.25.

Naziemny TVN Siedem pokaże jednak nie tylko dwa pierwsze odcinki, ale cały sezon projektu.

Czytaj też: Anna Senkara i Sandra Hajduk nowymi prowadzącymi "Dzień dobry TVN" – dziś ogłoszono

Jak przekazało nam biuro prasowe TVN Warner Bros. Discovery, regularna emisja w Player będzie odbywała się od 3 stycznia w środy, co tydzień po jednym odcinku. Z kolei w TVN Siedem program będzie można oglądać od 4 stycznia w czwartki, ok. 22.20, też po jednym odcinku.

"12 kobiet znanych z internetu i programów telewizyjnych typu reality spotka się w Tajlandii w niecodziennych dla siebie okolicznościach – w samym sercu dżungli, bez telefonów i social mediów. Skonfrontują się nie tylko z dziką naturą, ale również ze sobą. Widzowie będą mieli po raz pierwszy okazję zobaczyć, jak prezentują się bez instagramowego filtra" – można przeczytać w opisie.

W show wezmą udział: Aneta Kurp, Josephine Kwaśniewska, Ewelina Kubiak, Klaudia Klimczyk, Monika Miller, Edyta Folwarska, Klaudia Nieścior, Marta Linkiewicz, Waleria Szewczyk, Wiktoria Kozar, Natalia Janoszek i Ewa Piekut.

Czytaj też: Dzięki "Totalnym remontom Szelągowskiej" TVN był liderem w grupach komercyjnych

(MNIE, 05.12.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.