Dział: REKLAMA

Dodano: Listopad 30, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Tomasz Zieliński i Helena Smoczny w agencji Endless

Tomasz Zieliński z branżą reklamową związany jest od ponad 20 lat (fot. materiały prasowe)

Do zespołu kreatywnego agencji Endless dołączyli Tomasz "Owca” Zieliński,  copywriter, oraz Helena Smoczny, senior art director.

Zieliński z branżą reklamową związany jest od ponad 20 lat. Do niedawna pełnił funkcję associate creative directora w agencji DDB. Wcześniej pracował m.in. w Ogilvy, Leo Burnett, Publicis Poland czy Saatchi & Saatchi. Zdobywca złotego lwa w Cannes, zielonego ołówka D&AD, kilkunastu mieczy KTR i statuetek Effie oraz kilkudziesięciu innych nagród na festiwalach w kraju i za granicą. Tworzył kampanie dla m.in. McDonald’s, T-Mobile, Wedel, Millennium Bank, Orange, Plus, Renault, Toyota, US Pharmacia czy UPS.

Helena Smoczny wcześniej pracowała w agencjach DDB i Grey, zdobywając przez lata szereg nagród branżowych. W Endless tworzyła już kampanie dla takich klientów, jak TVN czy Polpharma.

Zespołem kreacji Endless zarządzają wspólnie Franek Toeplitz z Tytusem Klepaczem.

 

(AMS, 30.11.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.