Dział: REKLAMA

Dodano: Listopad 30, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

RTB House uruchamia agencję SEM House

SEM House jest niezależną spółką (fot. materiały prasowe)

Globalna spółka martechowa RTB House ogłosiła powstanie agencji digitalowej SEM House, skupiającej się przede wszystkim na planowaniu i realizacji usług marketingu w wyszukiwarkach internetowych.

Agencja SEM House ma za zadanie skupić się na analizie, planowaniu strategicznym oraz realizacji strategii contentowych w przestrzeni Open Internet. W swoim portfolio ma takie usługi, jak działania contentowe, konsultacje i audyty, linkbuilding oraz kampanie performance. Ponadto w ramach usług znajdują się analiza konkurencji i analiza techniczna. Dla Grupy RTB House temat związany z treścią w internecie stanowi kluczowy element jej strategii biznesowej.

SEM House jest niezależną spółką wspieraną przez kilku partnerów z Grupy RTB House, firmę specjalizującą się w kampaniach performance opartych na deep learning, WhitePress - platformie content marketingu, a także Senuto, firmie tworzącej narzędzia SEO i NapoleonCat.

Prezesem agencji został Tomasz Biegun.

(KAP, 30.11.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.