Dział: REKLAMA

Dodano: Listopad 05, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Zmiany personalne na kluczowych stanowiskach w RTB House

Agnieszka Gilewska odpowiada za całość działań biznesowych RTB House w kraju (fot. materiały prasowe)

Łukasz Abgarowicz, Agnieszka Gilewska, Mateusz Dąbrowski i Tomasz Hada mają nowe obowiązki w RTB House.

Łukasz Abgarowicz, business development director, objął nowo utworzone stanowisko head of new products. Odpowiada za opracowanie koncepcji biznesowej nowych produktów, ich wdrożenie i rozwój na poziomie globalnym. Abgarowicz z RTB House jest związany od stycznia 2014 roku.

Dotychczasowe obowiązki Abgarowicza przejęła Agnieszka Gilewska, dotychczas head of account management. Odpowiada za całość działań biznesowych w kraju, w tym m.in. za strategię sprzedaży, nowe kierunki rozwoju i wyniki finansowe polskiego oddziału spółki. Agnieszka Gilewska dołączyła do RTB House w 2015 roku.

Nowe stanowisko objął też Mateusz Dąbrowski, dotychczas sales process coordinator,  który obecnie jako head of sales odpowiada za zarządzanie strukturami sprzedaży w Polsce. Z RTB House jest związany od września 2018 roku.

Kolejną ze zmian na kierowniczych stanowiskach w RTB House jest objęcie funkcji dyrektora regionu krajów Beneluksu przez Tomasza Hadę, dotychczas business development director DACH, który jako business development director DACH & Benelux jest odpowiedzialny za strategiczne zarządzanie działaniami sprzedażowymi firmy na lokalnych rynkach. Hada pracuje dla RTB House od 2017 roku - najpierw jako project manager, następnie business development director DACH, odpowiadał za planowanie i realizację działań biznesowych w Niemczech, Austrii i Szwajcarii. Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. w firmie McKinsey & Company.

RTB House to spółka dostarczająca rozwiązania marketingowe. Firma ma biura w Nowym Jorku, Londynie, Tokio, Singapurze, São Paulo, Moskwie, Stambule, Dubaju i Warszawie. Zespół składa się z ponad 500 specjalistów i obsługuje ponad 1600 klientów w krajach Europy, Bliskiego Wschodu, Afryki, Azji, Pacyfiku oraz Ameryki Północnej i Południowej.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(AMS, 05.11.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.