Dział: INTERNET

Dodano: Listopad 29, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

WP chce mieć więcej informacji z regionu - szuka dziennikarzy w 12 miastach

WP rozwija sieć lokalnych dziennikarzy (fot. materiały prasowe)

Wirtualna Polska szuka dziennikarzy w 12 miastach Polski. - Treści lokalne cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem naszych użytkowników - informuje wicenaczelny WP Kamil Karnowski. 

Portal zamieścił ogłoszenia o pracę dla dziennikarzy regionalnych m.in. w Poznaniu, Gdańsku, Szczecinie, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Olsztynie i Kielcach. W części z tych miast - jak m.in. w Gdańsku i Lublinie - WP ma już dzisiaj dziennikarzy.

Do zakresu obowiązków poszukiwanych pracowników ma należeć pisanie tekstów dla serwisów WP Wiadomości zarówno na tematy lokalne, jak i ogólnokrajowe. 

- Stale rozwijamy serwisy WP, zależy nam na wysokich kompetencjach osób, które dołączają do naszych redakcji. Jednocześnie wiemy, że treści lokalne cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem naszych użytkowników, dlatego chętnie powitamy na pokładzie utalentowanych redaktorów z całej Polski - stwierdza Kamil Karnowski, zastępca redaktora naczelnego Wirtualnej Polski.

W październiku 2023 roku serwisy Wirtualnej Polski odwiedziło 21,6 mln internautów, a w kategorii Informacje i publicystyka - ogólne Wp.pl miała 11,9 mln użytkowników (dane: Mediapanel). (KOZ)

(KOZ, 29.11.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.