Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Listopad 27, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Molecular Worldwide nagrodzona w konkursie Digital Excellence Awards 2023

Digital Excellence Awards 2023 to branżowy konkurs technologiczny (fot. materiały prasowe)

Molecular Worldwide, specjalizująca się w rozwoju eRetail w ramach sieci Omnicom, została laureatką konkursu Digital Excellence Awards 2023 w kategorii Disruptive Technology za stworzenie przełomowej technologii e-commerce. Partnerem kategorii jest Dell Technologies.

Nagrodzone narzędzie o nazwie MolecularLAB rewolucjonizuje proces zarządzania półką cyfrową z produktami oferowanymi na platformach sprzedaży e-commerce. Dzięki automatyzacji, redukcji kosztów tworzenia treści cyfrowych, optymalizacji konwersji oraz personalizowanemu monitorowaniu narzędzie to efektywnie obsługuje platformy e-commerce na całym świecie, takie jak Amazon, Walmart, ASDA, Carrefour i wiele innych.

Czytaj też: 66 zwycięskich prac w konkursie Innovation 2023. OMD Agencją Mediową Roku

„Globalni gracze potrzebują kontroli nad kanałem e-commerce. Obsługa setek SKU (SKU jest identyfikatorem służącym do zarządzania danym towarem – przyp. red.) w dziesiątkach sklepów, różniących się wymaganiami, strukturą i formatem treści oraz procesem wdrażania (syndykacji), wymaga zastosowania technologii umożliwiającej szybkie, automatyczne i bezbłędne wprowadzanie produktów na cyfrowe półki” – powiedział Igor Kaleński, CEO i Global E-commerce Lead w Molecular Worldwide, Omnicom Commerce.

Molecular Worldwide to globalna agencja e-commerce, będąca częścią Omnicom Commerce. Specjalizuje się w zarządzaniu markami na platformach handlowych, takich jak Amazon, Walmart czy ASDA, wykorzystując technologię opartą na sztucznej inteligencji i automatyzację. Molecular Creative to agencja komunikacyjna wywodząca się z BBDO WWA.

Czytaj też: "Orlen dla Polski" – ruszyła nowa kampania koncernu. Bohaterem jest pan Marek

(AMS, 27.11.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.