Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Listopad 27, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Orlen dla Polski" – ruszyła nowa kampania koncernu. Bohaterem jest pan Marek

W spocie pan Marek przedstawiany jest jako "dumny pracownik" (screen: YouTube/Grupa ORLEN)

Grupa Orlen uruchomiła kampanię wizerunkową, która przedstawia koncern jako "nowoczesną firmę z tradycjami, inwestującą w bezpieczeństwo energetyczne Polaków".

Bohaterem spotu emitowanego w telewizji i internecie jest pan Marek, inżynier z 30-letnim stażem pracy. W wideo przedstawiany jest jako "dumny pracownik, ale przede wszystkim troskliwy ojciec i dziadek", który widzi, jak spółka przekształciła się z lokalnego przedsiębiorstwa naftowego w międzynarodowy koncern multienergetyczny.

Czytaj też: Kanał Sejmu na YouTube ma już ponad 200 tys. subskrybentów. Robota młodych i Hołowni

Kampania prowadzona pod hasłem "Orlen dla Polski" będzie realizowana w telewizji, internecie i outdoorze do 31 stycznia 2024 roku. Za realizację kampanii odpowiada agencja Heart&Brain, za planowanie i zakup mediów dom mediowy Sigma Bis.

(KAP, 27.11.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.