Dział: TELEWIZJA

Dodano: Listopad 23, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

BBC jednak rezygnuje. Słynny "Top Gear" nie powróci na antenę

Andrew Flintoff wraca do krykieta. Ale BBC obiecuje, że jeszcze będzie z nim współpracować (screen: YouTube/Sky Sport News)

Brytyjska wersja popularnego na całym świecie programu motoryzacyjnego BBC "Top Gear" nie wróci na antenę w najbliższej przyszłości. Po wypadku, jakiego w grudniu ubiegłego roku doznał prezenter Andrew "Freddie" Flintoff, program był zawieszony, lecz niedawno informowano, że jest szansa na powrót.

BBC decyzję o zawieszeniu podjęło w marcu i od tamtej pory pojawiały się różne doniesienia. "Wiemy, że wstrzymanie emisji będzie rozczarowującą wiadomością dla fanów, ale jest to słuszna decyzja" - napisał nadawca.

"Ta przerwa nie ma wpływu na całą pozostałą działalność Top Gear, w tym na formaty międzynarodowe, cyfrowe, czasopisma i licencje" - stwierdzono w oświadczeniu BBC.

Przypomnijmy, że 45-letni Flintoff, były angielski krykiecista, który został gospodarzem "Top Gear” w 2019 roku, szczęśliwie przeżył wypadek na torze testowym w południowej Anglii w grudniu ubiegłego roku. Jak podaje "The Sun", doszedł do porozumienia w sprawie wypłaty odszkodowania w wysokości 9 mln funtów z komercyjnym ramieniem nadawcy - BBC Studios.

(MAC, 23.11.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.