Dział: TELEWIZJA

Dodano: Listopad 21, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Krzysztof Skórzyński będzie opowiadał o skokach narciarskich. TVN pokaże wszystkie zagraniczne zawody sezonu

Debiut Krzysztofa Skórzyńskiego w 2021 r - w materiale reporterskim w mroźnym Niżnym Tagile, obok Kacper Merk (screen: TVN24)

Krzysztof Skórzyński znów będzie pracował przy relacjonowanych na antenie TVN konkursach skoków narciarskich. Studio TVN prowadzić będą Sebastian Szczęsny i Damian Michałowski, a komentować – Marek Rudziński i Igor Błachut. Podczas najbliższego weekendu Skórzyńskiemu w pracy reporterskiej towarzyszyć będzie Paweł Łukasik.

TVN i Eurosport pokażą w tym sezonie na żywo wszystkie zawody rozgrywane za granicą, natomiast zawody w Polsce – pokaże także TVP. W Eurosport 1 transmitowane będą również kwalifikacje. Wszystkie relacje dostępne będą na żywo i na żądanie w Playerze. Pierwsze zawody w tym sezonie odbędą się w fińskiej Ruce w dniach 24-26 listopada.

Krzysztof Skórzyński odsunięty od polityki

W Eurosport 1 studia prowadzić będą Michał Korościel na zmianę z Pawłem Kuwikiem. Ekspertami stacji będą m.in. Wojciech Topór i Krzysztof Biegun, a rywalizację spod skoczni relacjonować będzie Kacper Merk.

Czytaj też: Samuel Pereira zapewnia, że już pozwał Tomasza Lisa za „portugalską znajdę”

– Wchodzimy w ten sezon z nadziejami na wspaniałe emocje, znakomitą dyspozycję polskich skoczków i pasjonującą rywalizację, którą postaramy się pokazać w jak najbardziej interesujący i angażujący sposób – mówi Bogdan Czaja, dyrektor Eurosportu w Polsce i Group Vice President Programming & Operations TVN Warner Bros. Discovery. Najważniejsze informacje dotyczące sezonu zimowego, artykuły, wywiady i materiały wideo będą publikowane także na stronie Eurosport.pl oraz w mediach społecznościowych kanału.

Krzysztof Skórzyński został zawieszony w obowiązkach we wrześniu 2021 po opublikowaniu maili z prywatnej skrzynki Michała Dworczyka, szefa Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, z których wynikało, że co najmniej dwukrotnie Skórzyński mu doradzał. Początkowo dziennikarz zaprzeczył, a następnie zamilkł i nie przeprosił ani za doradzanie politykowi, ani za kłamstwo w tej sprawie. Stacja odsunęła go od tematów politycznych i usunęła z redakcji "Faktów", w której był reporterem. TVN 24 zrezygnował z emisji jego programu "Sprawdzam".

Wtedy Skórzyński zajął się obsługą reporterską Pucharu Świata w skokach narciarskich. Następnie – w maju 2022 roku – wystąpił w roli kurczaka w show "Mask singer", po czym znalazł pracę w roli prowadzącego poranny program "Dzień dobry TVN".

Czytaj też: Wyborcza.pl przez rok straciła 2 tys. cyfrowych subskrypcji. "Koncentrujemy się na monetyzacji"

(MAT, 21.11.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.