Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Listopad 18, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Polsat zaprzecza doniesieniom orlenowskiego portalu o rzekomym odsunięciu Miszczaka

Polsat podkreśla, że Edward Miszczak niezmiennie odpowiada za przygotowanie wiosennej ramówki (screen: YouTube/JastrzabPost)

Należący do Polska Press portal Shownews.pl podał, że Edward Miszczak został odsunięty od prac nad kolejną ramówką po słabych wynikach ramówki jesiennej. W rozmowie z "Presserwisem" Tomasz Matwiejczuk, rzecznik prasowy Grupy Polsat Plus, zaprzecza tej informacji i podkreśla, że Edward Miszczak pozostaje dyrektorem programowym i odpowiada za kwestie programowe Telewizji Polsat.

Według nieoficjalnych doniesień portalu przygotowanie ramówki miało przejść na barki Stanisława Janowskiego, prezesa Polsatu oraz Katarzyny Wajdy, wicedyrektorki programowej.

Czytaj też: Robert Górski po zerwaniu współpracy z Polsatem: "Poszukamy okna w internecie"

Tomasz Matwiejczuk, rzecznik prasowy Grupy Polsat Plus, podkreśla jednak, że do żadnych zmian nie doszło, a Edward Miszczak pozostaje dyrektorem programowym i nadal znajduje się w zarządzie Telewizji Polsat.

Przypomnijmy, że w sierpniu Miszczak mówił "Presserwisowi" m.in. o planach wprowadzenia do wiosennej ramówki Polsatu programu śniadaniowego, który miałby zastąpić "Nowy dzień z Polsat News".

Czytaj też: Tradycji stanie się zadość. Polsat w Wigilię pokaże film "Kevin sam w domu"

(KAP, 18.11.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.