Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Listopad 14, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Dubbing postaci z filmu Disneya nagrodą w konkursie Carrefour Polska

Do wygrania w konkursie jest rola aktora dubbingowego przy jednej z produkcji studia Disney (fot. materiały prasowe)

Carrefour świętuje 100-lecie Disneya – sieć rozszerza asortyment licencjonowanych produktów i oferuje konkurs, w którym do wygrania jest dubbing postaci z tego studia.

Carrefour Polska podjął indywidualną współpracę z Disneyem w związku ze świętowaniem 100. urodzin studia. Wraz z początkiem listopada sieć rozszerzyła ofertę licencjonowanych produktów z postaciami Disneya, dzięki czemu składa się ona teraz z blisko tysiącem produktów. Carrefour uruchomił także konkurs, w którym do wygrania jest rola aktora dubbingowego w animowanej produkcji tego studia. Kampanii towarzyszą działania komunikacyjne związane ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia.

Czytaj też: IAB MIXX Awards 2023: 62 nominacje do nagród w 16 kategoriach konkursowych

Konkurs potrwa do 24 grudnia. Aby wziąć udział, należy w dniach trwania konkursu kupić produkt na licencji Disneya w jednym ze sklepów Carrefour, odebrać i zachować dowód zakupu. Poza paragonem każdy uczestnik musi wykonać pracę konkursową przedstawiającą "swoje najwspanialsze wspomnienie związane z Disneyem" (technika wykonania pracy opisana jest w regulaminie). Pracę wraz z paragonem należy zgłosić za pomocą formularza rejestracyjnego.

Każdy uczestnik biorący udział w konkursie głównym gra także o nagrodę przyznawaną co dwa tygodnie – darmowe zakupy w Carrefour o wartości do 3 tys. zł.

Czytaj też: 78 proc. Polaków uważa, że kampanie profrekwencyjne zachęciły ich do udziału w wyborach

(AMS, 14.11.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.