Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Listopad 14, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Canal+ bez Mateusza Kędzierskiego, dziennikarza zajmującego się żużlem

Mateusz Kędzierski pracę w Canal+ Sport rozpoczął w 2016 roku (fot. Mateusz Kędzierski/X/@mateusz_ked)

Po ośmiu latach ze stacją Canal+ pożegnał się Mateusz Kędzierski, jeden z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarzy żużlowych w kraju.

"Czas na zmiany! Po 8 latach żegnam się z Canal+ Sport. To był intensywny i wyjątkowy czas – setki wyjazdów na ukochany żużel oraz pasjonująca praca przy newsach. Teraz jednak pora na nowe wyzwania. Serdecznie dziękuję tym, którzy doceniają moją pracę – to ogromna motywacja!" – napisał dziennikarz w serwisie X.

Czytaj też: A w Kanale Sportowym: Stanowski o Smokowskim, który go nienawidzi. Borek ripostuje

Mateusz Kędzierski pracę w Canal+ Sport rozpoczął w 2016 roku. Był reporterem, prowadził studio przedmeczowe. Udzielał się również w formacie newsowym, między innymi jako prowadzący serwis informacyjny "News+".

Pod koniec minionego roku dołączył do grona prowadzących serwis sportowy po "Faktach" TVN.

Z końcem zeszłego roku zakończyła się emisja News+. A współpraca Canal+ Sport i TVN, w którym dziennikarz był prezenterem, dobiegła końca. Pod koniec sezonu żużlowego Mateusz Kędzierski i Canal+ podpisali rozwiązanie umowy za porozumieniem stron.

Czytaj też: Stanisław Bortkiewicz, bliski współpracownik Kurskiego, nie pracuje już w TVP

(JF, 14.11.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.