Dział: TELEWIZJA

Dodano: Listopad 09, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Agnieszka Woźniak-Starak i Jan Pirowski nowymi gospodarzami "Mam talent" w TVN

Agnieszka Woźniak-Starak ostatnio prowadziła "Dzień dobry TVN" (fot. Paweł Wodzyński/East News)

Agnieszka Woźniak-Starak i prezenter Radia Eska Jan Pirowski poprowadzą 15. edycję programu "Mam talent", którą wiosną pokaże TVN.

Agnieszka Woźniak-Starak ostatnio - od września 2020 roku do czerwca 2023 roku - była jedną z prowadzących "Dzień dobry TVN". Wcześniej prowadziła w stacji "Aplauz, aplauz!", "Ameryka Express" i "Na językach".

Czytaj też: Twaróg tęskni do ASZdziennika i pisze o dawnych właścicielach Polska Press: "Pilne!"

Jan Pirowski miał programy w TTV, należącym również do Warner Bros. Discovery. W Esce jest współgospodarzem popołudniowej audycji "Wrzuć na luz".

Wcześniej gospodarzami "Mam talent" byli Michał Kempa oraz Marcin Prokop, który znajdzie się w jury programu obok Agnieszki Chylińskiej i debiutującej w tej roli Julii Wieniawy. W składzie sędziowskim nie będą już zasiadać Małgorzata Foremniak i Jan Kliment.

14. sezon "Mam talent" jesienią 2022 roku przyciągał do TVN średnio 1,61 mln widzów - ok. 250 tys. mniej, niż 13. rok wcześniej (dane Nielsen Media).

Czytaj też: Przedstawicielka MDIF Sorosa już w radzie nadzorczej Wirtualnej Polski

(KOZ, 09.11.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.