Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Październik 27, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Paulina Matuszkiewicz szefową sprzedaży w agencji LifeTube

Paulina Matuszkiewicz zastąpiła na stanowisku Przemysława Młodzianowskiego (fot. materiały prasowe)

Paulina Matuszkiewicz dołączyła do zespołu agencji LifeTube i objęła stanowisko head of sales. Odpowiada za zarządzanie zespołem sprzedaży.

Menedżerka odpowiada również za nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami, rozwój nowego biznesu, przygotowywanie ofert koncepcyjno-strategicznych w obszarze influencer marketingu oraz koordynację działań towarzyszących wdrażaniu kampanii. Zastąpiła na tym stanowisku Przemysława Młodzianowskiego.

Czytaj też: Adam Sztaba twarzą działań promocyjnych Miele Polska

Matuszkiewicz ma 12-letnie doświadczenie w zarządzaniu strukturami sprzedaży. Do sierpnia pracowała w Sprzedajemy.pl, gdzie jako dyrektorka biura reklamy odpowiadała za rozwój i sprzedaż produktów reklamowych dostępnych w ramach platformy. Wcześniej jako dyrektorka sprzedaży zespołu klienckiego była odpowiedzialna za sprzedaż oraz rozwój reklamodawców obecnych w Gazeta.pl. Pracowała również w Allegro, jako menedżerka zespołu sprzedaży reklam displayowych. 

W przeszłości pełniła też m.in. funkcję szefowej sprzedaży agencyjnej w Media Impact Polska (obecnie Biuro reklamy Ringier Axel Springer).

Czytaj też: Bedoes 2115 w filmie o zdrowiu psychicznym przygotowanym przez Papaya Films

(KAP, 27.10.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.