Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Październik 27, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Bedoes 2115 w filmie o zdrowiu psychicznym przygotowanym przez Papaya Films

Opublikowany film przedstawia monolog wewnętrzny młodego bohatera w pewnym momencie przerwany przez Bedoesa 2115 (screen: YouTube/MŁODE GŁOWY)

Raper Bedoes 2115 pojawił się w kampanii promującej projekt "Młode Głowy", który działa na rzecz poprawy zdrowia psychicznego młodzieży. Mecenasem spotu jest firma Sizeer, a za jego produkcję odpowiada Papaya Films.

Opublikowany film przedstawia monolog wewnętrzny młodego bohatera w pewnym momencie przerwany przez Bedoesa 2115. Raper zachęca głównego bohatera, żeby opowiedział o gnębiących go myślach swojej mamie.

Czytaj też: Paulina Matuszkiewicz szefową sprzedaży w agencji LifeTube

"Młode Głowy" to projekt zainicjowany przez Fundację UNAWEZA Martyny Wojciechowskiej, który ma na celu rozwijanie u młodych ludzi poczucia sprawczości, wzmocnienie ich poczucia własnej wartości oraz zwiększenie umiejętności i możliwości sięgania przez nich po pomoc.

Za reżyserię spotu odpowiedzialny jest Karol Kołodziński, za zdjęcia reprezentowany przez Papaya Roster Igor Połaniewicz. Produkcja powstała w ramach jubileuszowej, 10. edycji Papaya New Directors.

Pomysłodawcą powstania spotu jest Grupa Nowy Ład. Film walczy o główną nagrodę konkursu Papaya New Directors. Laureatów poznamy podczas finałowej gali wiosną 2024 roku.

Czytaj też: Adam Sztaba twarzą działań promocyjnych Miele Polska

(KAP, 27.10.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.