Dział: TELEWIZJA

Dodano: Październik 28, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Ostatni wspólny serial Ireny i Jerzego Morawskich trafi też na główną antenę Polsatu

Od października serial, który odpowiada o miłośnikach zwierząt, pokazuje już Polsat Play (screen: Polsat Box Go)

"Zwierzaki", ostatni cykl dokumentalny stworzony wspólnie przez Jerzego Morawskiego i jego zmarłą żonę Irenę, trafi też na główną antenę Polsatu.

Od października serial, który opowiada o miłośnikach zwierząt, pokazuje już kanał Polsat Play. Z kolei pod koniec listopada zadebiutuje też w głównym Polsacie, gdzie będzie emitowany w sobotnie popołudnia.

Czytaj też: "Zatoka szpiegów" w TVP 1 od stycznia w niedzielne wieczory

Reporterka Irena Morawska zmarła w sierpniu 2022 roku w wieku 68 lat. Razem z mężem Jerzym Morawskim zrealizowała dla telewizji m.in. seriale "Chłopaki do wzięcia", "Drwale", "Czas wojowników" i "Kloszard Story" (wszystkie dla Polsat Play), a przed laty dla TVP m.in. "Balladę o lekkim zabarwieniu erotycznym".

Ponadto na początku listopada na antenę Polsat Play trafi nowy sezon "Tajnej historii XX wieku" Bogusława Wołoszańskiego. Jak informowaliśmy we wrześniu, kanał przesunął premierę nowej serii tego programu, którą planowano na październik, co miało związek z kampanią wyborczą do parlamentu. Wołoszański startował w wyborach do Sejmu z listy Koalicji Obywatelskiej. Zdobył w nich mandat posła.

Czytaj też: Szef KRRiT ukarał TVN za pomyłkowe przerwanie "Faktów", bo chce "dyscyplinować". "Złośliwe nękanie"

(MNIE, 28.10.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.