Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Październik 16, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Pod koniec listopada odbędzie się 10. edycja konferencji Imagination Day

Głównym organizatorem konferencji jest Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR (fot. materiały prasowe)

23 i 24 listopada w Warszawie odbędzie się 10. edycja Imagination Day, międzynarodowej konferencji dla branży kreatywno-marketingowej.

Konferencja Imagination Day to miejsce spotkań praktyków z całego świata, w trakcie której specjaliści dzielą się swoim doświadczeniem.

Czytaj też: Diana Sano nie zarządza już social mediami w Plej. W firmie pracowała ponad rok

W tym roku prelegentami Imagination Day będą m.in. Monika Bielskyte (founder, Protopia FUTURE), Nicholas Bergantin (executive creative director, Africa DDB) i Aifric Lennon (research strategy director, MassiveMusic London).

"Jubileuszowa edycja Imagination Day będzie wyjątkowa również dlatego, że na scenie pojawią się prelegenci, którzy z powodzeniem występowali m.in. na prestiżowym festiwalu w Cannes oraz posiadają bogate doświadczenie w dziedzinie projektowania, ze szczególnym naciskiem na innowacje technologiczne i ich wpływ na życie codzienne" – informują organizatorzy konferencji.

Głównym organizatorem konferencji jest Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR. Szczegóły na www.imaginationday.pl.

Czytaj też: Cosmoss by Kate Moss współpracuje z agencją Warsaw Creatives

(MNIE, 16.10.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.