Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Wrzesień 30, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Premiera programu Ewy Chodakowskiej i Joanny Krupy na początku 2024 w TVN i Playerze

Cykl poprowadzą trenerka fitness Ewa Chodakowska i modelka Joanna Krupa (fot. Piotr Molęcki/East News)

Program "Razem odNowa", wcześniej funkcjonujący pod roboczym tytułem "Zacznijmy od nowa", zadebiutuje na początku 2024 roku w TVN i Playerze.

Choć produkcja jest już promowana w Playerze z opisem "oglądaj wkrótce", to jak ustaliliśmy, nie będzie ona miała wcześniejszej premiery w internecie. Zadebiutuje na początku 2024 roku w zimowej ramówce. Trafi wtedy do TVN i Playera.

Czytaj też: Kolejne produkcje TVP i Viaplay w Netflixie. Inwestycja w rozwój polskiego sektora

Cykl poprowadzą trenerka fitness Ewa Chodakowska i modelka Joanna Krupa, znana z "Top model". W programie "Razem odNowa" wezmą udział małżeństwa, które pod okiem m.in. Krupy i Chodakowskiej przejdą metamorfozę wyglądu i sylwetki, aż osiągną stan z dnia, w którym brały ślub.

"Od waszego bajkowego ślubu minęło już kilka lat? Patrząc na ślubne zdjęcia zastanawiacie się, co się stało z tą piękną kobietą i przystojnym mężczyzną? Przypominacie sobie, jacy byliście wtedy szczęśliwi i chcielibyście znowu to poczuć? To znaczy, że ten projekt jest właśnie dla Was" – informowała stacja w ogłoszeniu castingowym.

Inną zimową premierą TVN będzie "MasterChef" dla nastolatków.

Czytaj też: Sylwester Polsatu może ponownie odbyć się na Śląsku, TVP na razie nie rozmawia z Zakopanem

(MNIE, 30.09.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.