Dział: REKLAMA

Dodano: Wrzesień 27, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Paweł Fornalski (IdoSell) zainwestował 5 mln zł w platformę e-commerce TakeDrop

Z TakeDrop.pl korzysta 7 tys. przedsiębiorców (fot. materiały prasowe)

Paweł Fornalski, założyciel firmy IdoSell, dokonał zakupu 20 proc. udziałów platformy dropshippingowej TakeDrop.pl za 5 mln zł.

W bazie TakeDrop.pl jest ponad 8 mln produktów, wśród których zakładający sklep sam może wybrać najbardziej interesujące go pozycje. Sprzedawcy mogą liczyć na ciągłe wsparcie - korzystać z warsztatów, konsultacji, a także zlecać audyty, a w bazie wiedzy odnaleźć odpowiedź na wiele pytań. TakeDrop.pl koncentruje swoje działania na przedsiębiorcach, którzy chcieliby spróbować sił w e-commerce, nawet jeśli do tej pory nie zajmowali się handlem w internecie i nie mają wiedzy technologicznej.

Jak zwraca uwagę Fornalski, "z dropshippingu nie będą korzystać profesjonaliści, tylko osoby, które chcą zacząć sprzedawać w internecie lub traktować to jako dodatkowe źródło dochodu".

W Takedrop.pl, który działa w modelu abonamentowym (SaaS), swoje sklepy prowadzi około 7 tys. przedsiębiorców. TakeDrop.pl został założony przez Tomasza Niedźwieckiego i Adriana Księżarczyka. Za działania PR spółki odpowiada agencja LightBe.

(KAP, 27.09.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.