Dział: INTERNET

Dodano: Wrzesień 27, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TVN 24 z przedwyborczą promocją także w streamingu

"Wybory zbliżają się wielkimi krokami. To najlepszy moment, żeby być blisko aktualnych wydarzeń" - przekonuje serwis Televio (fot. Paweł Wodzyński/East News)

Kanały informacyjne TVN 24 i TVN 24 BiS są szerzej dostępne nie tylko u operatorów płatnej telewizji, ale też w streamingu.

W Player.pl obie stacje zostały udostępnione wszystkim osobom, które wykupiły pakiety. Dotyczy to także tych pakietów, w których na co dzień nie ma TVN 24 i TVN 24 BiS.

Także w Canal+ Online TVN 24 i TVN 24 BiS mogą promocyjnie oglądać użytkownicy wszystkich pakietów. Zarówno w Player.pl, jak i Canal+ Online, akcję promocyjną zaplanowano do 16 października.

Czytaj też: Marek Twaróg: Prezydent rozgrzeszył wszystkie podłości partyjnych funkcjonariuszy

Z kolei w serwisie Televio przygotowano ofertę, w ramach której dodatkowy pakiet zawierający pięć kanałów informacyjnych (TVN 24, TVN 24 BIS, News 24, Biznes 24 i BBC News) można nabyć za 1 zł za pierwszy miesiąc, a później 30 proc. taniej niż zwykle, czyli za 6,90 zł zamiast 9,90 zł miesięcznie. Promocja "pierwszy miesiąc za 1 zł" dotyczy tylko nowych użytkowników. Oferta będzie ważna do końca roku. Aby wykupić pakiet Info, trzeba też nabyć jeden z pakietów bazowych.

"Wybory zbliżają się wielkimi krokami. To najlepszy moment, żeby być blisko aktualnych wydarzeń" - przekonuje Televio.

Jak pisał "Presserwis", odkodowany TVN 24 można oglądać też u kilkudziesięciu operatorów płatnej telewizji.

(MNIE, 27.09.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.