Temat: radio

Dział: RADIO

Dodano: Wrzesień 25, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Powody odejścia Piotra Jaroszewskiego z Grupy Eurozet. Działa komisja antymobbingowa

Piotr Jaroszewski z Grupą Radiową Agory był związany od października 2009 roku (fot. linkedin.com/in/piotr-jaroszewski-a3a10077/)

Z Grupą Eurozet rozstaje się dyrektor stacji muzycznych Piotr Jaroszewski. W Agorze, której częścią jest Grupa Eurozet, działa komisja antymobbingowa utworzona po skargach pracowników Grupy Radiowej Agory.

– Potwierdzam, że Piotr odchodzi z Grupy Eurozet – mówi Anna Marucha, dyrektorka komunikacji korporacyjnej Grupy Eurozet. – Nie komentujemy powodów zmian personalnych w firmie – zaznacza.

Zarzuty m.in. wobec Jaroszewskiego

Z informacji "Presserwisu" wynika, że w Agorze, której częścią jest Grupa Eurozet, od kilku miesięcy działa komisja antymobbingowa, powołana w związku ze skargami złożonymi przez pracowników Grupy Radiowej Agory. Zarzuty pracowników mają dotyczyć m.in. Piotra Jaroszewskiego.

Czytaj też: Dzisiaj debata wyborcza Gazeta.pl. Sztab PiS nie odpowiedział na zaproszenie

Zapytaliśmy Grupę Eurozet o komisję i o to, czy odejście Piotra Jaroszewskiego ma związek z jej pracami. – Nie odnoszę się do pogłosek – ucina Anna Marucha. Z samym Jaroszewskim nie udało nam się skontaktować. Podlegały mu Radio Zet, Radio Złote Przeboje, Antyradio, Meloradio, Radio Pogoda, Rock Radio, Chillizet i część stacji sieci Radio Plus.

Piotr Jaroszewski pracę w Grupie Radiowej Agory rozpoczął w październiku 2009 roku, kiedy został dyrektorem programowym Radia Złote Przeboje. Odszedł na początku 2013 roku do RMF FM na wicedyrektora programowego. Do Grupy Radiowej Agory wrócił w styczniu 2015 roku jako pełnomocnik zarządu ds. projektów specjalnych. W październiku 2015 roku został dyrektorem stacji muzycznych Grupy Radiowej Agory. Po tym, jak Agora pod koniec lutego 2023 roku została większościowym udziałowcem Eurozetu, Piotr Jaroszewski objął analogiczną funkcję w tej spółce.

W latach 1994-2009 Piotr Jaroszewski pracował w Radiu Zet – m.in. jako prezenter i dyrektor anteny.

Czytaj też: Szef KRRiT nie chce ujawnić autorów analizy materiałów "Faktów" TVN o Odrze. "Praca zbiorowa"

(KOZ, 25.09.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.