Dział: TELEWIZJA

Dodano: Wrzesień 23, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Twoja twarz brzmi znajomo" bez Gąsowskiego ze średnią widownią poniżej 1 mln

Jednym z prowadzących jest Maciej Rock (fot. Paweł Wodzyński/East News)

Średnio 938 tys. widzów śledzi 19. edycję "Twoja twarz brzmi znajomo" w Polsacie. Udział stacji w czasie emisji muzycznego show w grupie ogólnej 4+ jest wyższy od średnich wyników kanału, a w grupie komercyjnej 16-59 zbliżony do jego długookresowych wyników.

Jesienny sezon "Twoja twarz brzmi znajomo" rozpoczął się 1 września i jest pokazywany w piątki o 20.05. Najwięcej widzów miał dotychczas trzeci odcinek – 1,03 mln.

Czytaj też: W TVN będzie 15. edycja "Mam talent" – po raz pierwszy wiosną. Castingi rozpoczęte

Polsat w trakcie emisji programu ma średnio 8,35 proc. udziału w grupie ogólnej 4+ oraz 7,51 proc. w komercyjnej 16-59.

Dla porównania w sierpniu br. Polsat notował średnio 6,5 proc. udziału w grupie ogólnej 4+ i 7,02 proc. w komercyjnej 16-59, a w pierwszym półroczu – 7,23 proc. w grupie 4+ i 7,76 proc. w komercyjnej 16-59.

Rok temu początek 17. sezonu sezonu oglądało średnio 1,44 mln widzów (dane po pierwszych czterech odcinkach), a całą edycję – 1,5 mln osób. Wtedy program współprowadził jeszcze Piotr Gąsowski (od 18. edycji zastąpił go Maciej Rock), a w jury zasiadali też Katarzyna Skrzynecka i Michał Wiśniewski (od 18. sezonu skład jest mniejszy, trzyosobowy, a zamiast Skrzyneckiej i Wiśniewskiego jurorem jest Paweł Domagała).

Dane: Nielsen Media.

Czytaj też: Wiosną Player pokaże ostatni sezon serialu "Szadź" z Maciejem Stuhrem

(MNIE, 23.09.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.