Dział: REKLAMA

Dodano: Wrzesień 14, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Aleksandra Gawlas-Wilińska dyrektorką marketingu w dziale Henkel Consumer Brands

Aleksandra Gawlas-Wilińska pracuje w firmie Henkel od 11 lat (fot. materiały prasowe)

1 września Aleksandra Gawlas-Wilińska objęła nowo powstałe stanowisko dyrektorki marketingu w dziale Henkel Consumer Brands w polskim oddziale firmy.

Aleksandra Gawlas-Wilińska odpowiada za portfolio marek kosmetycznych i detergentów w dziale Henkel Consumer Brands, który powstał z początkiem 2023 roku. Do jej obowiązków należy tworzenie i realizacja strategii marketingowej i trade marketingu, prowadzenie działu digital marketingu, planowanie i realizacja budżetu marketingowego, a także poszukiwanie kierunków rozwoju biznesu.

Gawlas-Wilińska związana jest z firmą Henkel od 2012 roku. Zaczynała jako brand manager w polskich strukturach firmy, a następnie objęła stanowisko international marketing manager w centrali. Od 2019 roku pełniła funkcję dyrektorki marketingu Laundry & Home Care, a w 2021 roku stanęła na czele nowo utworzonego w Polsce działu – Digital & E-commerce w sektorze biznesowym Laundry & Home Care.

(KAP, 14.09.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.