Dział: TELEWIZJA

Dodano: Wrzesień 05, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TVN 24 wprowadził do ramówki pięć programów o wyborach i kampanii wyborczej

Program "Czas decyzji. Debata" prowadzi Grzegorz Kajdanowicz (screen: Tvn24.pl)

TVN 24 wprowadził do ramówki programy poświęcone kampanii wyborczej i zbliżającym się wyborom do parlamentu. Są emitowane pod wspólną nazwą "Czas decyzji".

Od poniedziałku do czwartku o 8.35 można oglądać program publicystyczny "Rozmowa Piaseckiego. Czas decyzji", wyborczą mutację "Rozmowy Piaseckiego".

W programie "Czas decyzji. Debiuty" (w dni powszednie o 9.35) występują debiutujący na listach wyborczych kandydaci ze wszystkich opcji politycznych. Program prowadzi m.in. Marta Abramczyk.

Czytaj też: "Fakty" w sierpniu prowadziły wśród programów informacyjnych

Od poniedziałku do piątku o 17.30 można oglądać "Czas decyzji. Kampania" z informacjami na temat przebiegu kampanii wyborczej. Prowadzącą jest Anna Jędrzęjowska.

W ramach "Czas decyzji. Ring" mają się odbywać debaty pomiędzy przedstawicielami dwóch partyjnych list z jednego okręgu. Zmierzą się oni z pytaniami prowadzącego, m.in. Andrzeja Morozowskiego. "Czas decyzji. Ring" (w dni powszednie o 18.45, debiut 6 września) będzie częścią programu "Tak jest".

W niedziele o 19.20 można z kolei oglądać "Czas decyzji. Debata" z udziałem przedstawicieli głównych komitetów wyborczych. Prowadzącym jest m.in. Grzegorz Kajdanowicz. W debatach TVN 24 nie bierze jednak udziału Prawo i Sprawiedliwość.

Ponadto na antenie TVN 24 i w "Faktach" TVN prowadzona jest akcja profrekwencyjna Głosujesz-decydujesz. W krótkich klipach Polacy namawiają do udziału w wyborach.

Wybory parlamentarne odbędą się 15 października.

Czytaj też: Polsat pokazał program kabaretowy z wyciętymi skeczami o tematyce politycznej

(MNIE, 05.09.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.