Dział: TELEWIZJA

Dodano: Wrzesień 01, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Piotr Kierzkowski pokieruje TVP 3, Daria Barycka na czele agencji kreacji rozrywki i oprawy

Piotr Kierzkowski był m.in. asystentem byłego prezesa Telewizji Polskiej Jacka Kurskiego (fot. materiały prasowe)

Piotr Kierzkowski objął stanowisko dyrektora TVP 3 - redaktora naczelnego. Zastąpił Magdalenę Drohomirecką. Z kolei Daria Barycka została dyrektorką agencji kreacji rozrywki i oprawy, zastępując Annę Cyzowską-Andurę.

Piotr Kierzkowski z Telewizją Polską związany jest od lipca 2021 roku. Pracował w dziale komunikacji i dziale wydarzeń korporacyjnych w biurze spraw korporacyjnych. W maju br. został p.o. kierownikiem ds. koordynacji oddziałów terenowych, pełnił również obowiązki dyrektora TVP 3 Olsztyn - redaktora naczelnego. Kierzkowski był też asystentem byłego prezesa Telewizji Polskiej Jacka Kurskiego.

Daria Barycka najpierw współpracowała z TVP Kultura, była również kierowniczką redakcji rozrywki i oprawy w TVP 1 oraz zastępczynią dyrektora agencji rozrywki i oprawy. Przez ostatnie lata pracowała w redakcji rozrywki w biurze programowym Telewizji Polskiej.

TVP potwierdziła też doniesienia "Presserwisu". Marta Ławacz-Leszczyńska została zastępczynią dyrektora - redaktora naczelnego Centrum Kultury i Historii ds. TVP Kultura. Zastąpiła na tym stanowisku Artura Bazaka.

Artur Bazak, Magdalena Drohomirecka i Anna Cyzowska-Andura pozostają w strukturach TVP.

(MNIE, 01.09.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.