Dział: TELEWIZJA

Dodano: Sierpień 30, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TVP Kultura z nowym szefem. Kanałem pokieruje rzeczniczka Zachęty

Artur Bazak pozostaje w strukturach Telewizji Polskiej (fot. Piotr Molęcki/East News)

Rzeczniczka prasowa stołecznej Zachęty Marta Ławacz zastąpiła Artura Bazaka w roli szefa TVP Kultura - ustalił „Presserwis”.

Artur Bazak był zastępcą dyrektora-redaktora naczelnego Centrum Kultury i Historii ds. TVP Kultura od końca czerwca 2023 roku. Z naszych informacji wynika, że Bazak pozostaje w strukturach Telewizji Polskiej.

Artur Bazak jest współzałożycielem agencji konsultingowej New Story. Już wcześniej związany był z TVP. W latach 2007-2011 pracował w redakcji publicystyki kulturalnej i edukacji TVP Kultura, w redakcji Edukacji TVP 2 oraz w redakcji publicystyki TVP1. W 2016 roku pełnił funkcję doradcy zarządu TVP. Publikował m.in.: w "Rzeczpospolitej", "Znaku", "Pressjach" "Frondzie", "Gościu Niedzielnym" i "Tygodniku Powszechnym".

(KOZ, 30.08.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.