Temat: technologie

Dział: TECHNOLOGIE

Dodano: Sierpień 29, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

OpenAI wypuszcza wersję ChatGPT dla dużych przedsiębiorstw

Na razie wersja ChatGPT dla przedsiębiorstw jest próbowana przez trzy amerykańskie firmy (fot. Rolf van Root/Unsplash.com)

Koncern OpenAI ogłosił, że wypuszcza wersję ChatGPT przeznaczoną dla dużych przedsiębiorstw. Dzięki temu oferta firmy będzie jeszcze bardziej zbliżona do tego, co robi Microsoft, konsekwentnie od początku wspierający działania rozwijające najpopularniejszego na świecie chatbota.

Jak twierdzi firma, ChatGPT Enterprise oferuje większe bezpieczeństwo, ochronę prywatności i szybszy dostęp do technologii OpenAI. Pierwsi klienci to Block, Carlyle i Estee Lauder Companies.

Czytaj też: ChatGPT blokowany przez The New York Times, CNN, ABC i Reutera

Jak wykazała ankieta Reuters/Ipsos, wiele osób w USA korzysta z ChatGPT do pomocy w zadaniach zawodowych, mimo że ich pracodawcy odradzają to rozwiązanie.

(MAC, 29.08.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.