Temat: technologie

Dział: TECHNOLOGIE

Dodano: Sierpień 22, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Meta w przyszłym tygodniu uruchomi webową wersję aplikacji Threads

Aplikacja Threads miała stanowić konkurencję dla Twittera, ale teraz walczy o utrzymanie użytkowników (fot. Dave Adamson/Unsplash.com)

"The Wall Street Journal" poinformował, że Meta Platforms uruchomi w przyszłym tygodniu webową wersję swojej platformy mikroblogowej Threads.

Obecnie Threads jest dostępna na Androida i iOS, ale Meta wciąż nie ma prawdziwej wersji internetowej. Choć Adam Mosseri, szef Instagrama, powiedział, że firma pracuje już nad webową wersją Threads, nie określił, kiedy można jej się spodziewać. Ale spodziewana jest na początku przyszłego tygodnia.

Czytaj też: Platforma społecznościowa X zniesie blokowanie kont

Przejście na stronę następuje, gdy firma walczy o utrzymanie popularności uruchomionej 6 lipca aplikacji. Uruchomienie Threads wywołało spore zamieszanie. W ciągu pięciu dni liczba użytkowników urosła do 100 mln, co uczyniło ją najszybciej rosnącą aplikacją w historii. Do tej pory straciła jednak połowę z tych pozyskanych użytkowników. 

Threads nadal nie działa w krajach Unii Europejskiej.

(MAC, 22.08.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.