Dział: REKLAMA

Dodano: Sierpień 03, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Marka biżuterii Yes rozwija primaaprilisowy żart i wprowadza do oferty wibratory

Zestaw "Womanizer x YES" to stymulator i bransoletka (fot. materiały prasowe)

Marka biżuterii Yes z początkiem sierpnia wprowadziła do sprzedaży limitowaną serię stymulatorów i bransoletek OH YES!

Prezentacja złotego wibratora w kanałach społecznościowych marki Yes miała być tylko primaaprilisowym żartem. Okazało się jednak, że firma rozpoczęła współpracę z marką Womanizer - producentem stymulatorów. Do sprzedaży trafił zestaw "Womanizer x YES" - stymulator i bransoletka.

Jedna z ostatnich akcji promocyjnych Yes, realizowana pod hasłem #YesforLove, zakończyła się niepowodzeniem - marka po fali krytyki zdecydowała się zakończyć kampanię, w ramach której obiecywała ufundować obrączki dla dziesięciu par, o ile w Polsce będą mogły zawierać związki małżeńskie osoby tej samej płci. Regulamin akcji zakładał, że nagrody będą ważne do 2027 roku, co w praktyce oznaczało, że obrączki te nigdy nie zostaną nikomu wręczone. Firmie zarzucano wykorzystywanie społeczności LGBT do promowania biznesu.

(AMS, 03.08.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.